Pracownik biurowy

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Biała (pow. płocki, gm. Stara Biała), Biała
Numer: StPr/24/0509
OBOWIĄZKI:
Prowadzi rozmowy telefoniczne, organizuje spotkania, asystuje kierownictwu, obsługuje klientów/petentów. Praca w zespole osób, posługujących się znajomością języka urdu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: urdu, w mowie - C2 - biegły, w piśmie - C2 - biegły

Wymagania inne:

[Inne] : 280 godzin/miesięcznie

Miejsce pracy:

Biała

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku