Pracownik fizyczny

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0344
OBOWIĄZKI:
Praca przy linii produkcyjnej. Przygotowywanie półproduktu do produkcji. Zbieranie gotowego produktu z taśmy. Pakowanie i etykietowanie gotowych wyrobów. Dbałość o właściwe przechowywanie gotowych wyrobów. Dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: rosyjski, w mowie - B1 - średnio zaawansowany, w piśmie - B1 - średnio zaawansowany
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole

Wymagania inne:

obsługa maszyn myjących elem. taśmy produkcyjnej[Inne] : Praca dwuzmianowa 6:00-14:00 i 14:00-22:00, 154h miesięcznie, umowa zlecenie, j. rosyjski lub j.angielski stopień średnio zaawansowany.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku