Pracownik fizyczny

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0344
OBOWIĄZKI:
Praca przy linii produkcyjnej. Przygotowywanie półproduktu do produkcji. Zbieranie gotowego produktu z taśmy. Pakowanie i etykietowanie gotowych wyrobów. Dbałość o właściwe przechowywanie gotowych wyrobów. Dbałość o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakościowe produkowanych wyrobów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: pracowitość, staranność, umiejętność pracy w zespole
Uprawnienia: książeczka zdrowia dla celów sanitarno - epidemiologicznych

Wymagania inne:

obsługa maszyn myjących elem. taśmy produkcyjnejobsługa maszyny do peklowania i produkcjipraca wśród wielu narodowości j. rosyjski lub j.angielski stopień średnio zaawansowany.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku