Pracownik Fizyczny

CRL jest firmą świadczącą usługę wynajmu i serwisu odzieży roboczej.

Jeśli jesteś osobą, która angażuje się w swoją pracę, posiadasz poszukiwane przez nas kompetencje dołącz do naszego zespołu.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:
Miejsce pracy: Zwoleń
Zakres obowiązków:
  • Sortowanie odzieży do prania (kolor, rodzaj zabrudzenia)
  • Załadunek i rozładunek pralnic przemysłowych
  • Ważenie wsadów odzież
  • Załadunek odzieży czystej do suszarek
  • Prowadzenie zapisów z suszenia
  • Obsługa i nadzorowanie pracy maszyn
Oczekujemy:
  • Gotowości do pracy w pozycji stojącej
  • Pracy zgodnie z przyjętymi zasadami
  • Spostrzegawczości i dokładność
Oferujemy:
  • Umowę bezpośrednio z firmą!
  • Pracę od poniedziałku do piątku!
  • Praca w godz. 6.00-14.00
  • Pełne przeszkolenie do pracy
  • Wygodną odzież roboczą