Pracownik kancelaryjny

Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie
Miejsce pracy: Ząbki
Numer: StPr/24/0432
OBOWIĄZKI:
Zapoznanie się:- ze specyfiką pracy kancelarii (tajemnica zawodowa, obsługa korespondencji, sporządzanie listy nadawczej)-z rodzajami prowadzonych repertoriów, zasadami ich prowadzenia, zasadami zakładania i kompletowania akt postępowania-z obsługą urządzeń biurowych w kancelarii oraz programem wykorzystywanym w pracy kancelarii-z rodzajami systemów elektronicznych wykorzystywanych w pracy kancelariiNauka:-podstawowych zasad postępowania egzekucyjnego w zakresie wymogów formalnych-zakładania akt egzekucyjnych oraz akt innych postępowań-sporządzania podstawowych pism w programie Komornik SQL
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Ząbki

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Wołominie