Pracownik linii produkcyjnej piekarni

Miejsce pracy: Sokołów Podlaski, ul. Ząbkowska 15A
Twoje główne zadania:
  • Pakowanie gotowych produktów piekarniczych zgodnie z procedurami.
  • Przygotowanie pieczywa do sprzedaży.
  • Współpraca z zespołem w pracach produkcyjnych.
  • Utrzymanie czystości na stanowisku pracy.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Doświadczenie w pracy produkcyjnej (preferowane).
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej.
  • Ważne badania sanepidowskie.
  • Zaangażowanie i umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę lub zlecenie.
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie na życie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego w stabilnie rozwijającej się firmie.