Pracownik magazynowy chłodni

Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim
Miejsce pracy: Morszków
Numer: StPr/24/0529
OBOWIĄZKI:
Praca fizyczna przy chłodniach w magazynach jaki należą do przedsiębiorstwa - użytkownika: sortowanie i ładowanie owoców, warzyw i mięsa, dbanie o porządek w magazynie.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: ukraiński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: Wysoka kultura osobista
Uprawnienia: praca w zespole
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

Samodzielność, zdrowie, chęć do pracy, doświadczenie w pracy na magazynie chłodniczym, miłe widziane, chęć na badanie do celów sanitarno epidemiologicznych. Komunikatywna znajomość jednego z ww. języków wymagana z uwagi na obecność w brygadach obcokrajowców.

Miejsce pracy:

Morszków

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Sokołowie Podlaskim