Pracownik Magazynowy

Ogłoszenie numer: 8884117, z dnia 2024-04-09

Gram Market jest siecią lokalnych i nowoczesnych sklepów znajdujących się w Twoim sąsiedztwie.

W związku z dynamicznym rozwojem szukamy obecnie na stanowisko:

Miejsce pracy: Gąbin

Opis stanowiska

  • przyjmowanie towarów od dostawców,
  • kontrola ilości i jakości przyjmowanych towarów,
  • przygotowanie zamówień na towary,
  • bieżące uzupełnianie towarów na sklepie,
  • dbanie o czystość na sklepie i magazynie.

Wymagania

  • aktualne badania sanitarno–epidemiologiczne,
  • sumienność i uczciwość,
  • dobra organizacja pracy własnej,
  • odpowiedzialność i dbałość o powierzone mienie,
  • gotowość do pracy zmianowej.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracy min. rok,
  • prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • pracę w stabilnej i prężnie rozwijającej się firmie,
  • możliwość rozwoju i zdobycia nowych umiejętności,
  • pakiet dodatkowych benefitów (bony świąteczne, rabaty pracownicze, dopłaty do wczasów)
  • pracę w przyjaznej atmosferze w dynamicznym zespole,