Pracownik magazynowy

Firma „Kaaral Polska” wyłączny przedstawiciel profesjonalnych kosmetyków do włosów poszukuje osób na stanowisko:

Pracownik magazynowy
Miejsce pracy: Warszawa, Wawer
Zadania:
  • Rozładunek dostaw i przyjęcie towaru;
  • Przygotowanie oraz wydanie towarów;
  • Wystawianie faktur;
  • Dbałość o powierzony towar i mienie firmy.
Wymagania:
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Dobry stan zdrowia;
  • Umiejętność obsługi komputera;
  • Dodatkowym atutem będzie obsługa programu Comarch Optima.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę;
  • Dobrą atmosferę.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Operator Obszaru Mieszania

dzisiaj

Reckitt

mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki

Więcej informacji

Automatyk

dzisiaj

Reckitt

mazowieckie / Nowy Dwór Mazowiecki

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Magazynier

dzisiaj

Grupa Inter Cars

mazowieckie / Warszawa

Zadania, które na Ciebie czekają: Kompletowanie towarów według zamówienia oraz przygotowania wysyłek Zbieranie towaru z półek wg. Określonej...

Więcej informacji

Robotnik magazynowy

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Lipsku

mazowieckie / Grabowiec (pow. lipski, gm. Rzeczniów), Grabowiec

wg programu stażu Wymagania konieczne: Wykształcenie: zasadnicze zawodowe Wymagania inne:

Więcej informacji