Pracownik magazynowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Jabłonowo (pow. piaseczyński, gm. Lesznowola), Jabłonowo
Numer: StPr/24/0797
OBOWIĄZKI:
przyjmowanie dostarczonego towaru z Wietnamu, przygotowywanie towarów do wysyłki, odpowiedzialność za porządek w magazynie z wietnamskimi produktami, ścisła współpraca z dostawcami wietnamskimi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

znajomość języka wietnamskiego - mile widziana

Miejsce pracy:

Jabłonowo

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 242 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie