Pracownik Obsługi Klienta

Miejsce pracy: Siedlce
Twoje główne zadania:
  • Profesjonalna obsługa klientów;
  • Obsługa kasy fiskalnej;
  • Dbanie o ekspozycję produktów i monitorowanie dat ważności.
Oczekujemy od Ciebie:
  • Dyspozycyjność do pracy zmianowej;
  • Rzetelność, uczciwość, umiejętność komunikacji;
  • Mile widziane doświadczenie w handlu;
  • Konieczność aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowość ich dopełnienia.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę;
  • Świąteczne talony;
  • Stabilne zatrudnienie i możliwości awansu;
  • Prywatną opiekę medyczną i ubezpieczenie życiowe dla pracowników i ich rodzin.