Pracownik obsługi restauracji / Kelner

Miejsce pracy: Siedlce, ul. Armii Krajowej 5
Twoje główne zadania:
  • profesjonalna obsługa klientów restauracji
  • podawanie dań zgodnie z zamówieniem klienta
  • współpraca z barmanem oraz szefem kuchni
  • proponowanie potraw dostępnych w menu
  • dbałość o porządek w miejscu pracy
Oczekujemy od Ciebie:
  • aktualnych badań sanitarno-epidemiologicznych lub gotowości do ich szybkiego uzupełnienia
Mile widziane
  • doświadczenie na stanowisku kelner/kelnerka
Oferujemy:
  • umowę o pracę lub umowę zlecenie
  • atrakcyjne warunki finansowe
  • prywatna opieka medyczna
  • ubezpieczenie na życie