Pracownik Obsługi Sklepu

Miejsce pracy: Węgrów, ul. Stefana Wyszyńskiego 7
Twoje główne zadania:
  • Profesjonalna obsługa klienta zgodna ze standardami firmy
  • Obsługa kasy fiskalnej
  • Zarządzanie ekspozycją produktów i monitorowanie ich świeżości
Oczekujemy od Ciebie:
  • Dyspozycyjność (praca zmianowa)
  • Rzetelność, uczciwość i pozytywne nastawienie
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w sklepie
  • Komunikatywność
  • Aktualne badania sanitarne lub gotowość do ich uzyskania
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę i terminowe wynagrodzenie
  • Talony świąteczne, prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenie życiowe
  • Możliwości rozwoju zawodowego i awansu
  • Stabilne zatrudnienie w dynamicznie rozwijającej się firmie