Pracownik obsługi

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0319
OBOWIĄZKI:
Utrzymanie ładu i porządku oraz estetyki wokół budynków PSSE w Płocku (ciągi pieszo - jezdne, zamiatanie, odśnieżanie, pielęgnacja roślinności wokół budynków, segregacja i usuwanie odpadów do kontenerów), prace związanie z drobnymi naprawami w pomieszczeniach, drobne roboty malarskie, glazurnicze, naprawy hydrauliczne, prace rozładunkowe i załadunkowe.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Osoby bezrobotne powyżej 50 r.ż.

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku