Pracownik Ochrony na Grupie Mobilnej

Securitas Polska
Miejsce pracy: Warszawa, Żoliborz
Nr ref.: 00136832
Opis firmy

Jesteśmy skandynawskim koncernem ochrony. Pozycję lidera na światowym rynku zdobyliśmy dzięki naszym pracownikom oraz nowoczesnym, zintegrowanym rozwiązaniom technicznym.

Obecnie do Naszego Zespołu poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Pracownik Ochrony Grupy Mobilnej.

Lokalizacja: Warszawa/ Żoliborz

Opis oferty pracy

Zakres obowiązków:

  • analiza stanu bezpieczeństwa obiektów,
  • analiza zapisu monitoringu,
  • utrzymanie pozytywnej relacji z Klientem,
  • nadzór nad prawidłową realizacją usługi i dbanie o jej wysoką jakość,
  • współpraca z organami ścigania.
Kwalifikacje

Poszukujemy osób:

  • posiadających prawo jazdy kat.B.
  • posiadających doświadczenie w ochronie,
  • potrafiących pracować w zespole,
  • chcących podejmować nowe wyzwania,
  • sumiennych i zaangażowanych w wykonywane obowiązki,
Dodatkowe informacje

Oferujemy:

  • umowę zlecenie ze stawką 33-34zł/h,
  • narzędzia niezbędne do pracy: telefon, laptop, samochód służbowy,
  • szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne,
  • możliwość awansu i rozwoju zawodowego w strukturach firmy
  • możliwość rozwoju i awansu (Kierownik Regionu Ochrony/Inspektor/Manager),
  • realne wsparcie przełożonych w codziennej pracy oraz przyjazną atmosferę bazującą na szacunku i współpracy,
  • benefity pozapłacowe: karnet sportowo-rekreacyjny, pakiet medyczny Medicover w dwóch wariantach, ubezpieczenie na życie, ubezpieczenie NNW, dofinansowanie do nauki języka angielskiego, darmowa siłownia w biurze

Jesteś zainteresowany / zainteresowana pracą?

Wyślij nam swoje CV lu skontaktuj się pod numer telefonu: 690102689 lub 690 100 938.

.skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami :)

Kliknięcie przycisku „Aplikuj” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych przez Securitas Polska Sp. z o.o. i Securitas Services Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Postępu 6 dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji.

Możesz zapoznać się ze szczegółową polityką ochrony danych osobowych przez spółki Securitas pod adresem: https://www.securitas.pl/Securitas/stand-alone/polityka-prywatnoci/

Dane osobowe będą przechowywane przez okres 24 miesięcy od dnia złożenia aplikacji lub do momentu wycofania zgody na przetwarzanie danych osobowych.