Pracownik pomocniczy w przemyśle przetwórstwa drobiu

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/24/0763
OBOWIĄZKI:
Prace związane z dzieleniem, pakowaniem drobiu, segregacją elementów drobiowych. Praca w niskich temperaturach, na dwie zmiany w godzinach od 06.00 do 22.00.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

gotowość do pracy w niskich temperaturach, gotowość do pracy fizycznej, dwuzmianowej

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach