Pracownik produkcji / Operator prasy

Jesteśmy wiodącą firmą w Polsce w zakresie produkcji i dystrybucji elementów wentylacyjnych.
Swoją ofertę kierujemy głównie do dystrybutorów i firm wykonawczych.
W związku z rozwojem firmy poszukujemy kandydatów na stanowisko:
Miejsce pracy: Wola Mrokowska (przy trasie E7 Kraków-Warszawa), woj. mazowieckie
Główne zadania:
  • ustawianie i obsługa pras,
  • kontrola oraz pomiar wykonanych elementów,
  • przestrzeganie standardów bezpieczeństwa,
  • dbanie o stan techniczny maszyn i narzędzi.
Oczekiwania:
  • umiejętność czytania rysunku technicznego,
  • umiejętność posługiwania się narzędziami pomiarowymi,
  • bardzo dobra organizacja pracy, samodzielność i dokładność,
  • doświadczenie w pracy o podobnym profilu będzie dodatkowym atutem,
  • gotowość do pracy w systemie trzyzmianowym od poniedziałku do piątku w godzinach 6-14, 14-22, oraz 22-6.
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,
  • rosnące wynagrodzenie wraz z rozwojem zaangażowania i doświadczenia,
  • możliwość rozwoju zawodowego i zdobywania nowych umiejętności w obszarze produkcji,
  • przyjazne środowisko pracy oparte na współpracy i wsparciu zespołu,
  • świadczenia z funduszu socjalnego,
  • dofinansowanie posiłków,
  • dostęp do programu MultiSport oraz ubezpieczenia grupowego na preferencyjnych warunkach.
  • możliwość dojazdu autobusem dowożącym pracowników na trasach:
    • Radom - Wola Mrokowska
    • Warka – Ryszki – Jasieniec – Skurów – Grójec – Tarczyn - Wola Mrokowska
    • Bukówno – Radzanów – Sucha - Białobrzegi – Grójec - Tarczyn - Wola Mrokowska
    • Dobieszyn – Ksawerów Stary – Stromiec - Pohulanka – Białobrzegi – Grójec - Tarczyn – Wola Mrokowska
Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych)”.