Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku
Miejsce pracy: Zdunowo
Numer: StPr/24/0415
OBOWIĄZKI:
Odpowiada za kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki, zajmuje się zabezpieczeniem towarów przed uszkodzeniem, kompletowanie zamówień zgodnie ze specyfikacją, dokonywanie wizualnej kontroli jakości towaru, obsługiwanie specjalistycznego sprzętu do pakowania towarów, obsługa skanera magazynowego, ręczne wykładanie towaru na produkcyjne linie, dopasowanie towaru w kartony zgodnie z wagą;
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: hiszpański, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

Pracodawca wymaga od kandydatów znajomości języka hiszpańskiego w stopniu komunikatywnym ze względów organizacyjnych - ułatwi komunikację pomiędzy pracownikami.

Miejsce pracy:

Zdunowo

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płońsku