Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Garwolin
Numer: StPr/24/0333
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie i przygotowanie towarów do wysyłki; zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem w trakcie transportu do odbiorcy; utrzymanie czystości w miejscu pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Inne] : Osoba na tym stanowisku będzie zajmowała się pakowaniem i przygotowywaniem towarów do wysyłki; wynagrodzenie - 27,70 zł brutto za godzinę na umowie zlecenia. Pracownik ma pracować 40h tygodniowo. Mile widziane posługiwanie się językiem rosyjskim lub gruzińskim, ponieważ większość pracowników obcokrajowcy (ob. Gruzji).

Miejsce pracy:

Garwolin

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie