Pracownik produkcji

Miejski Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0390
OBOWIĄZKI:
Praca przy linii produkcyjnej, zbieranie wyprodukowanego produktu z taśmy. Pakowanie i etykietowanie gotowych wyrobów, dbanie o ciągłość procesu produkcyjnego i standardy jakości. Obsługa maszyn pakujących gotowy produkt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: zdolności manualne
Uprawnienia: bardzo dobra organizacja pracy
Uprawnienia: praca w zespole

Wymagania inne:

Praca wśród cudzoziemców wielu narodowości. zdolności komunikacyjne, spostrzegawczość oraz koordynacja wzrokowo-ruchowa, samodzielność, dokładność, sumienność i rzetelność w wykonywaniu obowiązków, gotowość do wykonywania pracy stojącej oraz manualnej, praca fizyczna na linii produkcyjnej, obsługa niezbędnych maszyn i urządzeń produkcyjnych, obsługa maszyn czekoladujących

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 600 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Miejski Urząd Pracy w Płocku