Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Pilawa
Numer: StPr/24/0351
OBOWIĄZKI:
ustawianie etykieciarek , dostarczanie pustych opakowań różnych gabarytów, sprawdzanie cyklu pobierania przez maszynę, kontrola jakości wyrobu gotowego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na magazynie lubg na produkcji

Miejsce pracy:

Pilawa

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 500 do 5 400 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie