Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie
Miejsce pracy: Celejów (pow. garwoliński, gm. Wilga), Celejów
Numer: StPr/24/0389
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie produktów do wysyłki, pracę produkcyjne, prace porządkowe inne zlecone przez przełożonego
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: Praca zespołowa
Uprawnienia: zdolności manualne

Wymagania inne:

[Inne] : Praca 40 h w tygodniu. 2 zmiany 6-14, 14-22 czasem praca w weekendy

Miejsce pracy:

Celejów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 28,1 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Garwolinie