Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu
Miejsce pracy: Warka
Numer: StPr/24/0656
OBOWIĄZKI:
Pracownik produkcji w procesie produkcji wyrobów piekarskich i cukierniczych. Obsługa maszyn i urządzeń piekarniczych, formowanie ręcznie lub mechanicznie odpowiednich kształtów wypieku; utrzymywanie w czystości pomieszczeń oraz wszystkich sprzętów używanych w zakładzie, konfekcjonowanie, pakowanie zbiorcze, przygotowanie do transportu.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe
Język: angielski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Uprawnienia: dokładność, sumienność
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Wymagania inne:

[Inne] : Praca w środowisku międzynarodowym.

Miejsce pracy:

Warka

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 496 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grójcu