Pracownik produkcji

Twórz z nami nową generację rozwiązań w zakresie opakowań z tworzyw sztucznych. Jesteśmy firmą rodzinną skupiającą się na zrównoważonym rozwoju i produkcji innowacyjnych systemów pakowania dla firm z różnych sektorów gospodarki. Dołącz do nas w kształtowaniu drogi do efektywnej gospodarki branżowej o obiegu zamkniętym. Zrównoważony rozwój, a w szczególności świadome korzystanie z zasobów, są motorem wszystkich działań biznesowych dla naszych klientów. Zaczynaliśmy w 1955 roku w Austrii, a obecnie 20 900 osób pracuje razem w 181 zakładach produkcyjnych w 46 krajach.
Miejsce pracy: Nowy Dwór Mazowiecki

ZAPEWNIANY TRANSPORT na trasach: Świercze - Cieksyn, Nasielsk - Pomiechówek, Smoszewo - Zakroczym, Rzewin - Płońsk, Dzierzążnia - Poczernin

Zakres obowiązków:
  • Utrzymanie dozowników służących do produkcji i codzienny ich nadzór
  • Prowadzenie dokumentacji rozchodów i przychodów materiałów
  • Okresowa inwentaryzacja materiałów
  • Zapewnienie odpowiedniej ilości materiałów do utrzymania ciągłości pracy maszyn.
  • Dokonywanie przebudów dróg materiałowych oraz przeprowadzanie zmian koloru.
Wymagania:
  • gotowość do pracy w systemie zmianowym- „czterobrygadówka”,
  • zaangażowanie, sumienność, odpowiedzialność,
  • umiejętność obsługi komputera,
  • mile widziane doświadczenie zawodowe na podobnym stanowisku pracy.
Oferujemy:
  • pracę w międzynarodowej firmie o wysokich standardach pracy,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • atrakcyjny pakiet socjalny (opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, dodatkowe świadczenia na święta, karta Multisport, karty przedpłacone dla dzieci na święta, nagrody jubileuszowe, spotkania firmowe, kawa/herbata),
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych i rozwoju osobistego.