Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku
Miejsce pracy: Wiązowna
Numer: StPr/24/0758
OBOWIĄZKI:
Prosta obsługa maszyn, obsługa linii produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym kebabów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: arabski, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: gruziński, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Inne] : Wymagana jest znajomość jednego z wymienionych języków obcych. Języki obce są potrzebne dla nawiązania kontaktu ze współpracownikami.Dobry stan zdrowia pozwalający na pracę w niskich temperaturach

Miejsce pracy:

Wiązowna

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Otwocku