Pracownik produkcji

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Miejsce pracy: Brzóze
Numer: StPr/24/870
OBOWIĄZKI:
Prosta obsługa maszyn, obsługa linii produkcyjnej w zakładzie produkcyjnym kebabów.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: azerski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: uzbecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany
Język: turecki, w mowie - A2 - niższy średnio zaawansowany, w piśmie - A2 - niższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Dobry stan zdrowia pozwalający na pracę w niskich temperaturach[Inne] : Wymagana jest znajomość jednego z wymienionych języków obcych. Języki obce są potrzebne dla nawiązania kontaktu ze współpracownikami.

Miejsce pracy:

Brzóze

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim