Pracownik restauracji typu fast-food

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie
Miejsce pracy: Żyrardów
Numer: StPr/24/0247
OBOWIĄZKI:
Praca w restauracji szybkiej obsługi, przyjmowanie i realizowanie zamówień, smażenie frytek, krojenie mięsa typu kebab, podgrzewanie potraw, obsługa klientów wg określonych standardów, dbanie o czystość w sali jadalnej, obsługa terminala kart płatniczych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: znajomość podstaw kuchni tureckiej

Wymagania inne:

[Inne] : Wymiar czasu pracy: 160 godz/m-c; system czasu pracy dwuzmianowy; praca w dni wolne: tak; system wynagrodzenia godzinowy; godzinny pracy: od 09:00 do 00:00.

Miejsce pracy:

Żyrardów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie