Pracownik sklepu

Pracownik sklepu
Miejsce pracy: Łochów
Twoje główne zadania:
  • Wykładanie towarów i dbanie o ich ekspozycję.
  • Monitorowanie terminów przydatności produktów.
  • Prace wsparcia w magazynie oraz na sklepie.
Oczekiwania:
  • Dyspozycyjność (system 2-zmianowy).
  • Gotowość do pracy fizycznej.
  • Rzetelność i uczciwość.
  • Wymagane aktualne badania sanepidu.
Oferujemy Ci:
  • Umowę o pracę lub umowę zlecenie.
  • Dodatkowe benefity, jak talony świąteczne, opieka medyczna, ubezpieczenie na życie.
  • Możliwości awansu i rozwoju zawodowego.
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Najnowsze oferty pracy:

Specjalista ds. obsługi klienta linii lotniczych z jęz. niemieckim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa

Więcej informacji

Travel Advisor with Norwegian

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171

Więcej informacji
Więcej ofert pracy

Podobne oferty

Pracownik Hali (dział ryby)

dzisiaj

Selgros Cash&Carry

mazowieckie / Warszawa, Białołęka

Do Twoich zadań będą należeć m.in.: transport i wykładanie towaru oraz dbanie o jego właściwą ekspozycję, ważenie i pakowanie towaru, kontrola...

Więcej informacji

Pracownik obsługi sklepu

wczoraj

Powiatowy Urząd Pracy w Żyrardowie

mazowieckie / Żyrardów

PRACE ZWIĄZANE Z RĘCZNYM ROZKŁADANIEM TOWARU, OBSŁUGĄ SKANERA, PRACE POMOCNICZE NA MAGAZYNIE Wymagania konieczne: Wykształcenie: brak lub niepełne...

Więcej informacji