Pracownik w dziale pakowania

Obecnie dla naszego Klienta, specjalizującego się w produkcji kart płatniczych, poszukujemy pracowników na stanowisko:
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Annopol

Poszukujemy energicznych, komunikatywnych osób ze zdolnościami manualnymi, dyspozycyjnych od zaraz!!!

Opis stanowiska:
  • pakowanie kart w koperty,
  • etykietowanie kopert zgodnie z określonymi standardami firmy,
  • praca manualna przy stołach z lekkim asortymentem.
Oferujemy:
  • wynagrodzenie 28zł brutto/h + atrakcyjne bonusy,
  • zatrudnienie od zaraz na podstawie umowy zlecenie,
  • pracę od poniedziałku do piątku w godzinach: 06.00-14.00, 14.00-22.00,
  • pracę manualną z drobnym asortymentem,
  • przyjazną atmosferę pracy w zgranym zespole,
  • wdrożenie w zakres obowiązków i wsparcie zespołu.
Oczekujemy:
  • sumienności, rzetelności i zaangażowania w wykonywaniu obowiązków,
  • dyspozycyjności do pracy od zaraz w systemie dwuzmianowym,
  • umiejętności pracy w zespole.