Pracownik wsparcia klienta

Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego
Miejsce pracy: Łomianki
Numer: StPr/24/0248
OBOWIĄZKI:
Budowanie pozytywnych relacji i więzi z klientem oraz współpracownikami. Dbanie o atrakcyją ekspozycję wykładanych produktów. Płynna i profesjonalna obsługa klienta na kasie fiskalnej. Terminowa realizacja zamówień internetowych.
WARUNKI PRACY:
Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie w handlu

Miejsce pracy:

Łomianki

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 400 do 4 900 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy dla Powiatu Warszawskiego Zachodniego