Profesjonalny Prasowacz / Pani do prasowania - Dom Mody

Firma NAL producent ekskluzywnej odzieży damskiej zatrudni na stanowisko:

Miejsce pracy: Dom Mody CATERINA Warszawa, Grochów

Oczekujemy:
  • znajomość zasad prasowania wyrobów gotowych odzieży damskiej lekkiej i ciężkiej
  • umiejętność prasowania odzieży na poszczególnych etapach produkcji
  • doświadczenie W PRASOWANIU PRODUKCYJNYM
  • doskonała organizacja pracy i umiejętność pracy w zespole
Obowiązki:
  • prasowanie i przygotowanie do odbioru produkcyjnych modeli odzieży damskiej
Oferujemy:
  • umowę o pracę na pełny etat w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku odzieżowym
  • ciekawą i odpowiedzialną pracę w stabilnej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość rozwoju zawodowego

Informujemy, iż skontaktujemy się z wybranymi osobami.