Projektant / Asystent Projektanta instalacji OZE oraz układów automatyki i telemechaniki EAZ

Ogłoszenie numer: 8963947, z dnia 2024-04-25

Firma należy do GRUPY firm 2MKP Energia Sp. z o.o. oraz MIRMAR s.c. która zapoczątkowała swoją działalność w listopadzie 2020r. Od początku działalności GRUPA zajmuje się projektowaniem oraz budową stacji transformatorowych, sieci, przyłączy, instalacji fotowoltaicznych, turbin wiatrowych, układów kogeneracji cały czas rozwijając się systematycznie i zwiększając zakres działalności.

Biuro firmy mieści się w Warszawie przy Al. Stanów Zjednoczonych 72.

Firma projektowo-wykonawcza poszukuje osoby do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: Warszawa, Al. Stanów Zjednoczonych 72

Opis stanowiska

  • uczestniczenie w opracowywaniu projektów technicznych instalacji fotowoltaicznych, turbin wiatrowych,
  • uczestniczenie w pozyskiwaniu warunków przyłączenia instalacji fotowoltaicznych oraz turbin wiatrowych do sieci elektroenergetycznej,
  • uczestniczenie w pozyskiwaniu warunków zabudowy oraz decyzji pozwolenia na budowę instalacji OZE,
  • uczestniczenie w opracowywaniu projektów EAZ dla instalacji OZE,
  • możliwość uczestniczenia w uruchomieniach obwodów pierwotnych oraz wtórnych instalacji OZE

Wymagania

  • obsługa programu ZwCad, AutoCad.
  • ukończone studia lub ostatni rok na Wydziale Elektrycznym, ewentualnie pokrewne wykształcenie techniczno-budowlane.
  • wymagane prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • pracę w młodym dynamicznym zespole,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • zdobycie doświadczenia w branży energetycznej oraz praktykę zawodową do uprawnień budowlanych.
  • prywatną opiekę medyczną
  • zajęcia sportowe i rekreacyjne w ramach karty MultiSport
  • coroczne wyjazdy integracyjne
  • udział w szkoleniach oraz konferencjach technicznych

Możliwe zatrudnienie w formie umowy o dzieło, bądź praktyki studenckiej.