Przedstawiciel handlowy

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Wólka Kosowska
Numer: StPr/24/1962
OBOWIĄZKI:
pozyskiwanie klientów, sprzedaż produktów, sporządzanie zamówień na towar, negocjacje cen, kontakty z chińskimi kontrahentami
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Język: chiński, w mowie - C1 - zaawansowany, w piśmie - C1 - zaawansowany
Uprawnienia: komunikatywność

Wymagania inne:

znajomość technik negocjacyjnych

Miejsce pracy:

Wólka Kosowska

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 5 000 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie