Przedstawiciel Regionalny (branża weterynaryjna)

Vetlab Sp. z o.o.  to dynamicznie rozwijająca się firma specjalizująca się w dostarczaniu innowacyjnych rozwiązań w dziedzinie diagnostyki laboratoryjnej. Nasza misja opiera się na doskonałej opiece nad zwierzętami poprzez zaawansowane technologie i profesjonalne podejście. Jesteśmy dumni z naszej pasji do zapewnienia zdrowia i dobrostanu zwierząt, co stanowi serce naszej działalności. Swoim Klientom oferujemy szeroki zakres usług laboratoryjnych, pracownikom natomiast  pełne szkolenie, stabilne zatrudnienie oraz możliwość zdobycia praktycznej wiedzy.
Miejsce pracy: Warszawa

Obszar pracy obejmuje województwa: mazowieckie i lubelskie.

Zakres obowiązków:
  • pozyskiwanie nowych klientów i utrzymywanie dobrych relacji z obecnymi,
  • realizacja założeń sprzedażowych i marketingowych,
  • reprezentowanie firmy podczas targów i konferencji,
  • raportowanie z prowadzonych działań zgodnie z wymogami firmy.
Oczekiwania:
  • łatwość budowania i utrzymywania dobrych relacji,
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • wykształcenie wyższe, preferowane weterynaria oraz kierunki biologiczne,
  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie w sprzedaży.
Oferujemy:
  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę i stabilne zatrudnienie,
  • pakiet socjalny (medyczny lub sportowy),
  • fundusz świadczeń socjalnych,
  • ubezpieczenie grupowe,
  • dobrą atmosferę w miejscu pracy oraz kompleksowe szkolenie,
  • narzędzia niezbędne do pracy, czyli samochód, telefon i laptop.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

Jeżeli chcesz wziąć udział wyłącznie w bieżącej rekrutacji:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Vetlab Sp. z o.o. do celów prowadzenia rekrutacji na stanowisko, na które aplikuję.”

Jeżeli chcesz brać udział także w przyszłych rekrutacjach:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Vetlab Sp. z o.o. moich danych osobowych do celów udziału w przyszłych procesach rekrutacyjnych prowadzonych przez Vetlab Sp. z o.o.”

Informujemy, że wyrażone zgody mogą być w każdym momencie wycofane poprzez przesłanie zgłoszenia na adres email job@vetlab.pl ze wskazaniem adresu email oraz imienia i nazwiska, które należy wykreślić z bazy.