Psycholog Kliniczny Dzieci i Młodzieży

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego to więcej niż miejsce pracy. Mind Health to przede wszystkim ludzie pełni pasji, zaangażowania, ludzie o wielkich sercach. Naszym celem jest poprawa i utrzymanie dobrego stanu zdrowia psychicznego pacjentów. Dołącz do nas! Mind Health jest jednostką wchodzącą w skład Centrum Medycznego Damiana. Jakość świadczonych usług oraz satysfakcja Klientów sprawiają, że spółki Medicover są utożsamiane z kompleksową opieka medyczną na najwyższym poziomie.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Mind Health Centrum Zdrowia Psychicznego
Miejsce pracy: Warszawa, ul. Racławicka 27
Zakres obowiązków:
  • prowadzenie kompleksowych konsultacji diagnostycznych oraz porad psychologicznych, z uwzględnieniem indywidualnych potrzeb pacjentów;
  • prowadzenie i aktualizowanie dokumentacji psychologicznej;
  • aktywna współpraca z zespołem specjalistów, w celu zapewnienia kompleksowej opieki nad pacjentem.
Nasze wymagania:
  • wykształcenie wyższe psychologiczne;
  • specjalizacja z psychologii klinicznej lub pierwszy rok specjalizacji klinicznej (ścieżka kliniczna po ukończonych studiach psychologicznych);
  • minimum rok doświadczenia w pracy z pacjentami. ​
Oferujemy:
  • Możliwość pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie o ugruntowanej pozycji rynkowej, co zapewnia stabilność zatrudnienia oraz możliwości dalszego rozwoju zawodowego w innowacyjnym i wspierającym środowisku;
  • Elastyczny system zatrudnienia, który pozwala na dostosowanie dni i godzin pracy do indywidualnych potrzeb pracownika, zapewniając równocześnie równowagę między życiem zawodowym a prywatnym;
  • Pracę w komfortowych warunkach, w dobrze wyposażonych i przyjaznych przestrzeniach, które sprzyjają efektywności oraz dobremu samopoczuciu w miejscu pracy;
  • Superwizje zespołowe, które umożliwiają regularne sesje doradcze i wspierające, mające na celu doskonalenie umiejętności zawodowych oraz wspólne rozwiązywanie wyzwań w grupie profesjonalistów.