Psycholog / Pedagog specjalny / Nauczyciel wychowania przedszkolnego

Terapeutyczny punkt przedszkolny dla dzieci z zaburzeniami ze spektrum autyzmu ABATEAM przy ul. Korotyńskiego 26a - Ochota , poszukuje osoby na stanowisko: Psychologa/ Pedagoga Specjalnego oraz Nauczyciela Wychowania Przedszkolnego

Miejsce pracy: Warszawa, Ochota
Opis stanowiska
  • prowadzenie terapii indywidualnej i/lub opcjonalnie grupowej (5 osobowej, 2 godz. dziennie przy wsparciu Pedagoga Specjalnego lub Psychologa)
  • przygotowanie programów terapeutycznych;
  • monitorowanie postępów;
  • bieżąca kontakt z rodzicami
Wymagania
  • wykształcenie wyższe kierunkowe : Psychologa (z przygotowaniem pedagogicznym) lub Pedagoga Specjalnego / Oligofrenopedagoga lub Nauczyciel wychowania przedszkolnego (w przypadku terapii grupowej);
  • doświadczenie w pracy z dziećmi ze spektrum autyzmu;
  • umiejętność opracowywania zaleceń i programów terapeutycznych, znajomość narzędzi do diagnozy funkcjonalnej (PEP-R oraz VB-MAPP) - będzie dodatkowym atutem;
  • ukończenie szkoleń bazowych ABA, oraz dotyczących alternatywnej komunikacji - będzie dodatkowym atutem;
  • posiadanie licencji terapeuty behawioralnego - masz tą pracę :)
Oferujemy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę - po 3 mc umowy na okres próbny, umowa na czas nieokreślony
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze, przy czym pracy z dziećmi 6-6,5 godz. dziennie;
  • możliwość rozwoju;
  • finansowanie szkoleń;
  • dodatkowe dni wolne;
  • pakiet medyczny;
  • atrakcyjne wynagrodzenie.