Recepcjonista / Recepcjonistka

Miejsce pracy: Warszawa
Twoje zadania:
  • bieżące prowadzenie recepcji: przyjmowanie gości, obsługa klientów, obsługa poczty e-mail, przyjmowanie i łączenie rozmów telefonicznych, awizowanie pojazdów itp.
  • opieka administracyjna nad obiegiem umów (począwszy od wypełniania metryczek i wprowadzania do systemu, po archiwizację)
  • zarządzanie archiwum umów
  • organizacja sprawnego obiegu dokumentów wewnętrznych i korespondencji przychodzącej / wychodzącej
  • współpraca z firmami kurierskimi i pocztowymi
  • rejestracja dokumentów w systemach (faktury administracyjne, przesyłki listowne i kurierskie itp.)
  • koordynacja pracy kierowcy
Nasze oczekiwania:
  • dobra znajomość MS Office, szczególnie MS Excel (na poziomie średnio zaawansowanym)
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy, skrupulatność i terminowość
  • komunikatywność
Oferujemy:
  • dodatkowy pakiet benefitów
  • lekcje języka angielskiego
  • ciekawe projekty i pracę pełną wyzwań
  • współpracę z ciekawymi osobami i osobowościami
  • możliwość pracy w branży muzycznej
  • spotkania integracyjne
  • pracę w godzinach 09:00-17:00
  • w piątki pracę do godziny 15:00