Recepcjonista

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Józefosław
Numer: StPr/24/0597
OBOWIĄZKI:
- koordynacja w umawianiu wizyt lekarzy i rehabilitantów- kontakt telefoniczny z pacjentami- organizacja pracy przychodni- wprowadzanie do systemu badań lekarskich- przyjmowanie oraz wysyłanie zleceń- prace na magazynie z lekami oraz materialami higienicznymi
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Józefosław

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie