Recepcjonista/stka

Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim
Miejsce pracy: Sulejówek
Numer: StPr/24/776
OBOWIĄZKI:
-obsługa klienta, udzielanie informacji, prowadzenie recenzji, płatności,-obsługa kasy fiskalnej, wystawianie faktur, prowadzenie rozliczeń fiansowych,-dbanie o stanowisko pracy,-współtworzenie i prowadznie social mediów
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Uprawnienia: Obsługa komputera .

Wymagania inne:

mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

Miejsce pracy:

Sulejówek

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na czas określony

Wynagrodzenie brutto:

od 4 300 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Mińsku Mazowieckim