Referent ds. księgowości

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Płock
Numer: StPr/24/0540
OBOWIĄZKI:
Prace archiwizacyjne i biurowe w kancelarii. Wprowadzanie dokumentów księgowych do Buchaltera i Symfonii. Wypełnianie dokumentów, wniosków etc. potrzebnych w kancelarii. Zapoznanie z pracą kancelarii podatkowej. Niszczenie dokumentów. Współpraca z ZUS i Urzędem Skarbowym (dostarczanie dokumentów i wniosków drogą papierową). Obsługa poczty oraz innych programów wykorzystywanych w kancelarii. Staż Algorytm w godz. 8-16.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat), kierunek: ekonomiczne
Wykształcenie: średnie zawodowe
Język: angielski, w mowie - A1 - początkujący, w piśmie - A1 - początkujący
Uprawnienia: Szybkie przyswajanie wiedzy
Uprawnienia: analityczne myślenie

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Płock

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku