Referent

Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach
Referent
Miejsce pracy: Siedlce
Numer: StPr/24/0920
OBOWIĄZKI:
Wykonywanie prac administracyjnych związanych z funkcjonowaniem działu, obsługa interesantów- udzielanie informacji, analiza poprawności składanych wniosków. Nabycie umiejętności: obsługi urządzeń biurowych; czytania aktów prawnych ich interpretacji i stosowania; sporządzanie dokumentów i innych pism dotyczących prowadzenia postępowań administarcyjnych, prowadzenie obsługi kancelaryjnej, obiegu dokumentów biurowych. Segregowanie i archiwizacja akt.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
Uprawnienia: obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

oferta stażu skierowana do osób zarejestrowanych w ewidencji PUP Siedlce.

Miejsce pracy:

Siedlce

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Siedlcach