Robotnik budowlany

Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie
Miejsce pracy: Łochów
Numer: StPr/24/0554
OBOWIĄZKI:
Specjalizuje się w szeroko pojętych pracach budowlanych i remontowo-budowlanych. Wykonuje równieżtakie prace jak: wykonywanie szalowań i rusztowań, murowanie, tynkowanie, wylewanie stropów, wykonywanie pomocniczych robót ciesielskich. Zajmuje sięrównież pracami wykończeniowymi, remontowymi, rozbiórkowymi itp. Wymaganym jest czytanie rysunku technicznego.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Język: białoruski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany
Język: rosyjski, w mowie - B2 - wyższy średnio zaawansowany, w piśmie - B2 - wyższy średnio zaawansowany

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : mile widziana znajomość języka rosyjskiego, białoruski[Inne] : Praca według zlecenia na terenie całej Polski.

Miejsce pracy:

Łochów

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Węgrowie