Robotnik wykonujący prace proste w przemyśle

Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie
Miejsce pracy: Góra Kalwaria
Numer: StPr/24/0906
OBOWIĄZKI:
przenoszenie i przewożenie surowców, materiałów, sprzętów, podzespołów, komponentów i części itp. na miejsce prowadzenia prac, prowadzenie obróbki wstępnej surowca oraz produkcji wyrobów gotowych wg określonych receptur przy zastosowaniu maszyn i urządzeń, praca z nożem i ostrymi narzędziami, prowadzenie procesu technologicznego (tj. mrożenia, wędzenia, marynowania, produkcji konserw itd.), pakowanie, magazynowanie i przygotowanie gotowych wyrobów do wysyłki, ładowanie i rozładowywanie pojazdów, ciężarówek i wózków, mycie i czyszczenie maszyn i urządzeń, przestrzeganie zasad etyki, ergonomii, bezpieczeństwa i higieny pracy, wykonywanie innych zadań pokrewnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Góra Kalwaria

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 27,7 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Piasecznie