Rozbieracz-wykrawacz

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce
Miejsce pracy: Łyse
Numer: StPr/24/0380
OBOWIĄZKI:
Wykonuje czynności związane z rozbiorem na części zasadnicze półtusz wieprzowych, ćwierćtusz wołowych, tusz cielęcych i baranich wg wymagań rynku krajowego lub zagranicznego oraz dokonuje wykrawania elementów zasadniczych na mięsa drobne oraz elementy handlowe z zachowaniem przepisów sanitarno-higienicznych oraz bhp.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe

Wymagania inne:

[Umiejętność 1] : Możliwość podnoszenia ciężarów powyżej 20 kg, możliwość przebywania w niskich temperaturach (chłodniach),

Miejsce pracy:

Łyse

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 4 432 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrołęce