Samodzielny Referent w Wydziale Majątku Sieciowego

PGE Dystrybucja S.A. Oddział Warszawa/Rejon Energetyczny Wyszków
poszukuje kandydatów do pracy na stanowisku
Miejsce pracy: Wyszków, ul. Pułtuska 116
Nr ref.: PGED/OW/18/24
Twój zakres obowiązków:
  • Aktualizacja i wprowadzanie obiektów elektroenergetycznych do systemu SID.
  • Prace dotyczące dokumentacji obiektów i urządzeń elektroenergetycznych oraz dokumentacji  ruchowo-eksploatacyjnej, współpraca z innymi komórkami organizacyjnymi Rejonu w zakresie  jej aktualizacji.
  • Prowadzenie spraw związanych z księgowością majątkową w zakresie środków trwałych Rejonu
    oraz prowadzenie ksiąg majątkowych, rozpatrywanie i prowadzenie umieszczeń innych obiektów  (np. oświetlenie drogowe, kamery, linie światłowodowe i telefoniczne) na liniach elektroenergetycznych.
  • Rejestrowanie i prowadzenie spraw związanych z decyzjami wydawanymi przez Urzędy
    na umieszczanie obiektów i urządzeń elektroenergetycznych.
  • Przygotowanie materiałów do spraw związanych z ustanowieniem służebności przesyłu w zakresie urządzeń istniejących, modernizacji i remontów.
  • Prowadzenie spraw związanych z roszczeniami w zakresie istniejących obiektów elektroenergetycznych.
  • Przyjmowanie powykonawczej dokumentacji technicznej i prawnej obiektów energetycznych archiwalnych.
  • Prowadzenie ksiąg obiektów budowlanych.
Nasze wymagania:
  • Wykształcenie wyższe lub średnie techniczne, preferowane o kierunku elektrycznym, elektroenergetycznym lub pokrewne.
  • Znajomość zasad, przepisów i wytycznych w zakresie budowy sieci elektroenergetycznej.
  • Wskazane świadectwo kwalifikacyjne uprawniające do prowadzenia eksploatacji urządzeń, instalacji  i sieci elektroenergetycznych na stanowisku eksploatacji do 1kV.
  • Dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności MS Word, MS Excel).
  • Znajomość programu AutoCAD.
  • Łatwość komunikowania się i umiejętność pracy w zespole.
  • Umiejętność planowania i organizacji pracy.
  • Samodyscyplina i samodzielność w wykonywaniu zadań.
  • Prawo jazdy kat. B.
To oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie.
  • Możliwość rozwoju zawodowego.
  • Przyjazną atmosferę pracy.
  • Pakiet benefitów pozapłacowych.