Sekretarka medyczna

Powiatowy Urząd Pracy w Płocku
Miejsce pracy: Brudzeń Duży
Numer: StPr/24/0541
OBOWIĄZKI:
Przygotowywanie, aktualizacja, prowadzenie danych statystycznych do baz danych, zgodnie z wymogami NFZ. Gromadzenie, segregowanie, udostepnianie informacji o stanie zdrowia pacjenta. Gromadzenie, zestawianie danych statystycznych służących do analiz, wykonywanie sprawozdań statystycznych. Prowadzenie dokumentacji medycznej pacjentów, uzupełnianie według zleceń. Przygotowywanie i aktualizacja ogłoszeń medycznych na tablicach ogłoszeń wewnątrz i na zewnatrz budynku osrodka zdrowia. Godz. 7.30-15.30. Alg.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie ogólnokształcące
Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: obsługa komputera

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Brudzeń Duży

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Płocku