Sekretarka w dziale administracji

Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej
Miejsce pracy: Komorowo
Numer: StPr/24/0188
OBOWIĄZKI:
Sporządzanie pism w programie WORD, sporządzanie zestawień, sprawozdań, tabel w programie EXCEL, wyszukiwanie potrzebnych informacji w Internecie, podstawa obsługa programu Paint - sporządzanie prezentacji multimedialnych, obsługa programów komputerowych takich jak Outlook, Edok
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: średnie zawodowe
Uprawnienia: Obsługa komputera (znajomość programu MS-Office)

Wymagania inne:

Miejsce pracy:

Komorowo

Rodzaj umowy:

Nie dotyczy

Wynagrodzenie brutto:

1 790,3 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Ostrowi Mazowieckiej