Serwisant

Hydropure Polska Sp. z o.o. największa i najstarsza firma w Polsce
zajmująca się oczyszczaniem wody metodą osmozy odwróconej
poszukuje osób na stanowisko:
Serwisant
Miejsce pracy: Warszawa
Główne obowiązki:
  • montaż urządzeń do oczyszczania wody
  • obsługa serwisowa przydzielonych klientów
  • naprawy gwarancyjne
Oczekiwania:
  • własny samochód
  • telefon
Oferujemy:
  • dodatkowe źródło dochodu
  • szkolenia praktyczne i teoretyczne

Zatrudniamy również emerytów i rencistów.

Pracownik wsparcia klienta linii lotniczych (jęz. niemiecki)

dzisiaj

Concentrix

Więcej informacji

Doradca ds. Podróży z Językiem Norweskim

dzisiaj

Concentrix

mazowieckie / Warszawa, Aleja Solidarności 171