Składacz pakowacz

Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim
Miejsce pracy: Chlebnia
Numer: StPr/24/0335
OBOWIĄZKI:
Kompletowanie, pakowanie wyrobów do odpowiednich kartonowych opakowań według przyjętych standardów, układanie zapakowanych kartonów według obowiązujących przy danym zleceniu wymogów, zabezpieczenie towarów przed uszkodzeniem, sprzątanie/segregowanie kartonów, utrzymanie porządku na swoim stanowisku pracy.
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
Uprawnienia: obsługa skanera

Wymagania inne:

Mile widziane doświadczenie na danym stanowisku. Umiejętność obsługi wózka elektrycznego (bez uprawnień). Dyspozycyjność. Cierpliwość. Mile widziana podstawowa znajomość języka rosyjskiego (praca w zespole rosyjskojęzycznym).

Miejsce pracy:

Chlebnia

Rodzaj umowy:

Umowa zlecenie / Umowa o świadczenie usług

Wynagrodzenie brutto:

od 30,5 PLN

KONTAKT:

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Grodzisku Mazowieckim