Spawacz
Miejsce pracy: Warszawa
Opis stanowiska:
  • Spawanie elementów zgodnie z dokumentacją techniczną,
  • Bieżąca kontrola jakości wykonywanych prac,
  • Przestrzeganie zasad BHP,
  • Utrzymywanie porządku na stanowisku pracy.
Wymagania:
  • Umiejętność spawania metodami MIG/MAG lub TIG,
  • Znajomość rysunku technicznego,
  • Aktualne certyfikaty spawalnicze będą dodatkowym atutem,
  • Dbałość o szczegóły i wysoka jakość wykonywanej pracy,
  • Samodzielność oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • Wynagrodzenie adekwatne do Twoich umiejętności i doświadczenia,
  • Zatrudnienie w oparciu o UoP.
  • Możliwy rozwój zawodowy,
  • Ubezpieczenie zdrowotne i inne benefity pracownicze,
  • Wyposażenie w niezbędne narzędzia pracy.